Ceník

Pobyt v Relax Lounge se Vám snažíme maximálně zpříjemnit. V ceně je tedy zahrnuto vše, co od ubytování čekáte. V ceně pronájmu tedy najdete nejen samotný dům, pokoje s voňavým povlečením, osuškami, ale i veškeré energie potřebné pro chod ubytování a internet. Nechybí vybavený kuchyňský kout a Smart TV v každém pokoji. Samozřejmostí je parkování před domem. Dům disponuje 3 samostatnými dvoulůžkovými ložnicemi a 2 rozkládacími gauči, je tedy možné pohodlně ubytovat až 10 osob. Za drobný příplatek je také vířivka, kterou budete mít po celou dobu k dispozici.

Cena za 1 nocMin. 2 nociMin. 5 nocí
1-2 osoby2400 Kč2000 Kč1700 Kč
3-4 osoby3900 Kč3300 Kč2700 Kč
5-6 osob5400 Kč4500 Kč3900 Kč
7-10 osob+ 500 Kč / os+ 400 Kč / os+ 350 Kč / os

Cena za využití vířivky je 1000 Kč / každou noc pobytu a budete ji mít k dispozici bez omezení.

O víkendech je minimální obsazenost 6 osob (popř. lze rozdíl doplatit).

Pokud máte jakýkoliv nestandardní požadavek, napište nám na info@relaxlounge.cz, uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Rezervovat

Podmínky

 • Víkendy a letní prázdniny minimálně 2 noci.
 • High season minimálně 2 noci.
 • Silvestr dle individuální domluvy.

Reference

Zeptejte se našich hostů

Co naši hosté nejvíce oceňují? Nejčastější odpověď je, že dům mají opravdu zcela jen pro sebe a to jim dopřává to co opravdu chtějí – soukromí. Dále pak vířivka, kterou si mohou dopřávat od rána do večera a skvělé vybavení celého domu včetně parkování v těsné blízkosti. 

 • Dům jsme si pronajali již po čtvrté s kamarády na pořádání narozenin a rozlučky. Musím říct, že to byl skvělý nápad, vyplatí se více, než pronájem hospody, kam nemůžete vzít vlastní pití a šáhnete tak hlouběji do kapsy. Vířivka je příjemným zpestřením celého pobytu. Menší překvapení v podobě lahvinky a pár mlsků od majitelů je pomyslnou třešinkou na dortu.

  Michal P.

 • Ubytování jsem koupil přítelkyni k výročí, naprosto předčilo mé očekávání. S majiteli jsem se domluvil na přípravě květiny a romantické výzdoby. Přítelkyně byla nadšená. Určitě sem zavítáme znova a plánujeme uspořádat akci s přáteli, protože dům je na to skvěle vybavený. Díky za vše.

  Viktor S.

 • Krásně designově vybavené. Prostorná ložnice a koupelna. Měla jsem celý dům jen pro sebe. Pokud sem opět zavítám, určitě se zde ubytuji.

  Veronika J.

 • Ubytování naprosto předčilo mé očekávání a doporučuji všem navštívit. V okolí nenajdete lepší ubytování. Naprosté soukromí a luxus.

  Lenka S.

Velikonoce
Květnové svátky
Říjnové svátky
Listopadové svátky
Vánoce