Dům u vody se mění na Relax Lounge

Provoz stránek pro ubytování Dům u vody byl ukončen, ale nezoufejte. Ubytování stále pokračuje na nových webových stránkách RelaxLounge.cz

Nový majitelé, nový web, ale hlavně nové a ještě lepší služby – na to vše se můžete těšit. V případě, že jste již v Domu u vody byli a chcete navázat na předchozí spolupráci, prosím kontaktujte nás na telefonním čísle

725 443 748.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dům u vody se mění na Relax Lounge

Hledali jste ubytování Dům u vody ve Velkém Meziříčí? Pokud ano, ničeho se nelekejte, jste tady správně. Jak to tak bývá, život plyne a časy se mění. I v ubytování Domu u Vody došlo ke změně způsobené změnou majitelů.

Ti noví mají v plánu nabízet ještě lepší služby, než na které jste byli zvyklí a dali domu nový název – Relax lounge. Ten má vystihovat to, co Vám má dům poskytnout – relax, pohodu a nadstandardní služby se vším co Vám k pohodě chybí.

Rezervace

Co o nás řekli naši zákazníci

 • Dům jsme si pronajali již po čtvrté s kamarády na pořádání narozenin a rozlučky. Musím říct, že to byl skvělý nápad, vyplatí se více, než pronájem hospody, kam nemůžete vzít vlastní pití a šáhnete tak hlouběji do kapsy. Vířivka je příjemným zpestřením celého pobytu. Menší překvapení v podobě lahvinky a pár mlsků od majitelů je pomyslnou třešinkou na dortu.

  Michal P.

 • Ubytování jsem koupil přítelkyni k výročí, naprosto předčilo mé očekávání. S majiteli jsem se domluvil na přípravě květiny a romantické výzdoby. Přítelkyně byla nadšená. Určitě sem zavítáme znova a plánujeme uspořádat akci s přáteli, protože dům je na to skvěle vybavený. Díky za vše.

  Viktor S.

 • Ubytování naprosto předčilo mé očekávání a doporučuji všem navštívit. V okolí nenajdete lepší ubytování. Naprosté soukromí a luxus.

  Lenka S.

 • Krásně designově vybavené. Prostorná ložnice a koupelna. Měla jsem celý dům jen pro sebe. Pokud sem opět zavítám, určitě se zde ubytuji.

  Veronika J.

Mrkněte, jak to u nás vypadá