Kontakt

Adresa

Jak se k nám dostanete

Velké Meziříčí leží v centru Vysočiny přímo na D1 mezi exitem 141 a 146. Jeho dobrá dostupnost z něj dělá výhodnou základnu pro výlety po celé Vysočině.

Ze západu (Praha, Jihlava)

Pokud k nám přijíždíte ze západu, sjeďte z dálnice na exitu 141 a dále pokračujte směrem do města po souběžné státni silnici. Po této cestě dojedete přímo do údolí města, kde narazíte na kruhový objezd, který opustíte na druhém výjezdu (budete pokračovat rovně). Asi 200 metrů od tohoto objezdu je světelná křižovatka, kde odbočíte doleva. Nezařazujte vyšší rychlostní stupeň, asi po 50 metrech před sebou uvidíte most, před kterým se dáte malou uličkou doprava. Relax Lounge je druhý dům v řadě. Těšíme se na Vás.

Z východu (Brno)

Pokud cestujete z východu, sjeďte z dálnice na exitu 146 a dále pokračujte směrem do města po souběžné státní silnici. Tato cesta Vás dovede na kruhový objezd, který opusťte na prvním výjezdu (budete pokračovat rovně), dále dojedete na světelnou křižovatku, kterou projedete rovně. Pořád po hlavní pojedete přibližně 1 kilometr na další světelnou křižovatku, kde se dáte doprava. Nezařazujte vyšší rychlostní stupeň, asi po 50 metrech před sebou uvidíte most, před kterým se dáte malou uličkou doprava. Relax Lounge je druhý dům v řadě. Těšíme se na Vás.

Ze severu (Křižanov)

Cesta ze severu je velice jednoduchá – jakmile minete ceduli Velkého Meziříčí, pojedete podél řeky ještě několik stovek metrů. Jakmile minete zimní stadion, blížíte se do cíle. Cesta se začne stáčet doprava, následuje most přes řeku a těsně za ním odbočíte do malé uličky doleva. Relax Lounge je druhý dům v řadě. Těšíme se na Vás.

Z jihu

Cestujete-li z jihu odbočte z obchvatu města doleva na Třebíčskou ulici, kde minete průmyslové objekty. Tato ulice Vás dovede do údolí na kruhový objezd, který opustíte na prvním výjezdu (odbočíte vpravo). Asi 200 metrů od tohoto objezdu je světelná křižovatka, kde odbočíte doleva. Nezařazujte vyšší rychlostní stupeň, asi po 50 metrech před sebou uvidíte most, před kterým se dáte malou uličkou doprava. Relax Lounge je druhý dům v řadě. Těšíme se na Vás.

Provozovatel

  • IČO 75279401