Party house

Relax lounge není jen ubytování, je to dům stvořený pro Vaše párty, oslavy, rozlučky se svobodou nebo dámské i pánské jízdy.

Co Vás čeká?

To, co k opravdové house party opravdu potřebujete. Čtyřpatrový dům, který poskytuje soukromí a dostatek prostoru pro Vaše představy. Dům nabízí kromě nadstandardních pokojů i společné prostory vybavené vším, bez čeho správná oslava nemůže proběhnout. Vířivkou jistě nepohrdnou dámy ani pánové, když k tomu přidáme láhev sektu, zábava může začít. Samozřejmostí je také vybavená kuchyňka se společenskou místností. To nejlepší Vás čeká v párty roomu v nejvyšším patře Relax Lounge. Společenská místnost, vybavená prostorovým zvukem 5.1 surroundem, širokoúhlou smart TV, koženými sedačkami, ale i množstvím společenských her – prostě nekončící zábava pro Vás i Vaši společnost.

Je libo rozlučku se svobodou?

U nás se zabaví každý. Ať už parta mladých přátel, kteří nemají prostor, kde oslavit narozeniny. Chlapi, kteří si chtějí naposledy vyhodit z kopýtka a užít si nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. Ženy, které si na chvíli chtějí odpočinout od dětí, práce a povinností a užít si relax, klid a pohodu. Ale i celé rodiny, které spolu chtějí strávit nějaký ten čas a neřešit dohady u koho se sejdou tentokrát třeba i na Štědrý den nebo Silvestr.

Oslavy všeho druhu

Party house není jen pro mladé, je pro všechny. Ne každý má možnost pozvat svou rodinu nebo přátelé k sobě domů a užít si společný čas, ať už z toho důvodu, že bydlí v malém bytě nebo má sousedy, kteří by v případě sebemenší párty rozpoutali peklo. Ne každý chce brát rodinu či přátelé do hospody a dalšího prostoru, který nezajistí dostatečnou pohodu a příjemnou atmosféru. A ne každý chce utrácet nemalé množství peněz za pronájem prostor, kde bude muset platit i nemalé částky za občerstvení či alkohol. Ale každý si chce užít skvělý čas s těmi, které má rád.

Galerie

Reference

 • Dům jsme si pronajali již po čtvrté s kamarády na pořádání narozenin a rozlučky. Musím říct, že to byl skvělý nápad, vyplatí se více, než pronájem hospody, kam nemůžete vzít vlastní pití a šáhnete tak hlouběji do kapsy. Vířivka je příjemným zpestřením celého pobytu. Menší překvapení v podobě lahvinky a pár mlsků od majitelů je pomyslnou třešinkou na dortu.

  Michal P.

 • Ubytování jsem koupil přítelkyni k výročí, naprosto předčilo mé očekávání. S majiteli jsem se domluvil na přípravě květiny a romantické výzdoby. Přítelkyně byla nadšená. Určitě sem zavítáme znova a plánujeme uspořádat akci s přáteli, protože dům je na to skvěle vybavený. Díky za vše.

  Viktor S.

 • Ubytování naprosto předčilo mé očekávání a doporučuji všem navštívit. V okolí nenajdete lepší ubytování. Naprosté soukromí a luxus.

  Lenka S.

 • Krásně designově vybavené. Prostorná ložnice a koupelna. Měla jsem celý dům jen pro sebe. Pokud sem opět zavítám, určitě se zde ubytuji.

  Veronika J.