Pokoje

Relax Lounge je postaven v centru města Velké Meziříčí, přímo u řeky Oslavy s výhledem na zdejší zámek. Poloha domu zajišťuje naprostý klid a soukromí.

Romance

1. patro

Romance

Pokoj v romantickém retro stylu nabízí manželskou postel ve velikosti King size a designový nábytek. Odpočinout si můžete na koženém gauči a zrelaxovat ať už při čtení knihy nebo sledování Smart TV.

Dream

1. patro

Dream

Menší pokoj v prvním patře, který jak už napovídá jeho název slouží ke sladkým snům. Je velikostně nejmenší z celého domu a bohužel nenabízí žádný výhled. Nicméně sny se v něm zdají báječné:)

Light

2. patro

Light

Náš největší pokoj situovaný ve druhém patře domu s King size postelí a pohodlnými křesly, s vlastní koupelnou a toaletou, který, stejně jako Romance, nabízí výhled na řeku a zámek.

Jídelna

Přízemí

Jídelna

Hned za vstupními dveřmi na Vás čeká velká jídelna s kuchyňským koutem, který je vybaven základními spotřebiči a nádobím a lze do něj bez problému umístit i pípu s pivem. Samozřejmostí je drobné občerstvení, které na Vás bude čekat po Vašem příjezdu.

Vířivka

Přízemí

Vířivka

Kdo by ji neměl rád – místnost, kde můžete prožít krásné romantické chvilky s lahví sektu, ale s velikostí pro 4 osoby nemusí sloužit jen pro zamilované páry. Místo, kde načerpáte nové síly a parádně zrelaxujete.

Party room

3. Patro

Party room

Párty room na půdě je pomyslnou třešničkou na dortu, kterou bezesporu ocení Ti, kteří chtějí dům využít s partou přátel. Nabízí kromě Smart LED TV i 5.1 Surround ozvučení, stolní hry, klimatizaci, ledničku na nápoje ale i rozkládací gauče, kde pohodlně uložíme další 4 osoby. 

Reference

Zeptejte se našich hostů

Co naši hosté nejvíce oceňují? Nejčastější odpověď je, že dům mají opravdu zcela jen pro sebe a to jim dopřává to co opravdu chtějí – soukromí. Dále pak vířivka, kterou si mohou dopřávat od rána do večera a skvělé vybavení celého domu včetně parkování v těsné blízkosti. 

 • Dům jsme si pronajali již po čtvrté s kamarády na pořádání narozenin a rozlučky. Musím říct, že to byl skvělý nápad, vyplatí se více, než pronájem hospody, kam nemůžete vzít vlastní pití a šáhnete tak hlouběji do kapsy. Vířivka je příjemným zpestřením celého pobytu. Menší překvapení v podobě lahvinky a pár mlsků od majitelů je pomyslnou třešinkou na dortu.

  Michal P.

 • Ubytování jsem koupil přítelkyni k výročí, naprosto předčilo mé očekávání. S majiteli jsem se domluvil na přípravě květiny a romantické výzdoby. Přítelkyně byla nadšená. Určitě sem zavítáme znova a plánujeme uspořádat akci s přáteli, protože dům je na to skvěle vybavený. Díky za vše.

  Viktor S.

 • Krásně designově vybavené. Prostorná ložnice a koupelna. Měla jsem celý dům jen pro sebe. Pokud sem opět zavítám, určitě se zde ubytuji.

  Veronika J.

 • Ubytování naprosto předčilo mé očekávání a doporučuji všem navštívit. V okolí nenajdete lepší ubytování. Naprosté soukromí a luxus.

  Lenka S.