Ubytování Velké Meziříčí

Hotel nebo penzion?

Hledáte-li ubytování ve Velkém Meziříčí, máte několik variant.

Místní hotely ve Velkém Meziříčí nabízí klasické pokojíčky, kde se stěží otočíte nebo projdete kolem postele. Navíc jste limitovaní časem příjezdu a odjezdu. V našem ubytování na Vás čekají prostorné pokoje, které jsou stylově zařízené.

Pokud hledáte ve Velkém Meziříčí penzion, budete jej sdílet se spoustou hlučných spolubydlících, kteří často nemluví ani česky. Příjemné ubytování to určitě nebude a nejspíš se ani dobře nevyspíte.

Můžete se také ubytovat v rodinných domech, kde však na soukromí můžete také zapomenout. Často se tyto objekty nachází na periferii města, nebo několik kilometrů za městem.

Relax Lounge

Relax Lounge nabízí vše, co od příjemného ubytování ve Velkém Meziříčí očekáváte. Velké pokoje, velké postele, absolutní soukromí, ubytování v centru města a jako bonus vířivka. 

Jedná se o dům se třemi ložnicemi, třemi koupelnami, společnými prostory pro zábavu a jídlo – toto vše je připraveno jen pro Vás a dům s nikým jiným nesdílíte. Celková kapacita ubytování je až 10 osob. Pokud však využijete pouze jednu ložnici, zaplatíte pouze za ni. Je to jen na Vás.

Hledáte-li ubytování ve Velkém Meziříčí, existuje jen jedna správná varianta.

Galerie

Reference

 • Dům jsme si pronajali již po čtvrté s kamarády na pořádání narozenin a rozlučky. Musím říct, že to byl skvělý nápad, vyplatí se více, než pronájem hospody, kam nemůžete vzít vlastní pití a šáhnete tak hlouběji do kapsy. Vířivka je příjemným zpestřením celého pobytu. Menší překvapení v podobě lahvinky a pár mlsků od majitelů je pomyslnou třešinkou na dortu.

  Michal P.

 • Ubytování jsem koupil přítelkyni k výročí, naprosto předčilo mé očekávání. S majiteli jsem se domluvil na přípravě květiny a romantické výzdoby. Přítelkyně byla nadšená. Určitě sem zavítáme znova a plánujeme uspořádat akci s přáteli, protože dům je na to skvěle vybavený. Díky za vše.

  Viktor S.

 • Krásně designově vybavené. Prostorná ložnice a koupelna. Měla jsem celý dům jen pro sebe. Pokud sem opět zavítám, určitě se zde ubytuji.

  Veronika J.

 • Ubytování naprosto předčilo mé očekávání a doporučuji všem navštívit. V okolí nenajdete lepší ubytování. Naprosté soukromí a luxus.

  Lenka S.