Ubytování Vysočina

V našem penzionu v srdci Vysočiny najdete útulné ubytování s maximálním soukromím a komfortem. Naším cílem je spokojený návštěvník, který se k nám bude rád vracet, proto se snažíme ubytování co nejvíce zpříjemnit.

Výhodná poloha města dělá z našeho domu vyhledávanou destinaci pro výlety po celém kraji. Můžete se vydat všemi směry a poznávat krásy okolí – tipy na výlet naleznete zde.

Pokud hledáte ubytování na Vysočině s dobrou dostupností, právě jste jej našli. Chcete si po náročném dni odpočinout? Tři ložnice, tři koupelny, k tomu společné prostory pro posezení a vířivka. Toto vše jen pro Vás.

Nechcete v noci poslouchat hluk ze sousedního hotelového pokoje? U nás se Vám to nestane, máte vždy celý dům jen pro sebe a tradiční hotely a penziony na Vysočině nemají šanci. Chceme, abyste se s Relax Lounge cítili dobře, pokud máte speciální přání, neváhejte nás kontaktovat. Nejsme hotel ani penzion, jsme to pravé místo pro váš pobyt na Vysočině.

Galerie

Reference

 • Ubytování jsem koupil přítelkyni k výročí, naprosto předčilo mé očekávání. S majiteli jsem se domluvil na přípravě květiny a romantické výzdoby. Přítelkyně byla nadšená. Určitě sem zavítáme znova a plánujeme uspořádat akci s přáteli, protože dům je na to skvěle vybavený. Díky za vše.

  Viktor S.

 • Dům jsme si pronajali již po čtvrté s kamarády na pořádání narozenin a rozlučky. Musím říct, že to byl skvělý nápad, vyplatí se více, než pronájem hospody, kam nemůžete vzít vlastní pití a šáhnete tak hlouběji do kapsy. Vířivka je příjemným zpestřením celého pobytu. Menší překvapení v podobě lahvinky a pár mlsků od majitelů je pomyslnou třešinkou na dortu.

  Michal P.

 • Ubytování naprosto předčilo mé očekávání a doporučuji všem navštívit. V okolí nenajdete lepší ubytování. Naprosté soukromí a luxus.

  Lenka S.

 • Krásně designově vybavené. Prostorná ložnice a koupelna. Měla jsem celý dům jen pro sebe. Pokud sem opět zavítám, určitě se zde ubytuji.

  Veronika J.