Vířivka

Relax Lounge nabízí kromě nadstandardního ubytování také soukromou vířivku pro 4 osoby. Pokud máte rádi wellness, ale nestojíte o další společnost cizích lidí, našli jste to pravé místo.

Je libo romantika při svíčkách s lahví sektu? Proč ne. Můžete zde strávit také příjemné odpoledne s přáteli a načerpat nové síly.

Soukromé wellness ve Velkém Meziříčí se nachází v přízemí domu, má samostatnou koupelnu s toaletou. Jacuzzi nabízí několik programů a pohodlně se do vany vejdou 4 osoby.

Vířivka je připravena pro ubytované hosty, pokud však máte zájem pouze o wellness odpoledne nebo večer bez ubytování, pokusíme se Vám vyjít vstříc a domluvíme se na možnostech. Je možné objednat na pravidelné bázi.

Galerie

Reference

 • Dům jsme si pronajali již po čtvrté s kamarády na pořádání narozenin a rozlučky. Musím říct, že to byl skvělý nápad, vyplatí se více, než pronájem hospody, kam nemůžete vzít vlastní pití a šáhnete tak hlouběji do kapsy. Vířivka je příjemným zpestřením celého pobytu. Menší překvapení v podobě lahvinky a pár mlsků od majitelů je pomyslnou třešinkou na dortu.

  Michal P.

 • Ubytování jsem koupil přítelkyni k výročí, naprosto předčilo mé očekávání. S majiteli jsem se domluvil na přípravě květiny a romantické výzdoby. Přítelkyně byla nadšená. Určitě sem zavítáme znova a plánujeme uspořádat akci s přáteli, protože dům je na to skvěle vybavený. Díky za vše.

  Viktor S.

 • Ubytování naprosto předčilo mé očekávání a doporučuji všem navštívit. V okolí nenajdete lepší ubytování. Naprosté soukromí a luxus.

  Lenka S.

 • Krásně designově vybavené. Prostorná ložnice a koupelna. Měla jsem celý dům jen pro sebe. Pokud sem opět zavítám, určitě se zde ubytuji.

  Veronika J.